KAUBAMÄRGID


Meie veebipoes esindatud rohkem kui 30 parimat Eesti ja rahvusvahelist looduskosmeetika kaubamärki ning erinevaid tootjaid lisandub peagi juurde. Enamikele toodetele on antud rahvusvaheline sertifikaat: NaTrue, BDIH, EcoCert ja Soil Association, mis tõendavad, et tooted sisaldavad ainult naturaalseid ja orgaanilisi koostisaineid ning neid tooteid ei ole testitud loomade peal.

Kõik need sertifikaadid annavad garantii, et teie valitud ilutoode sisaldab vaid orgaanilisi ja naturaalseid koostisained ning on ohutud teie tervisele. 

Milleks mürgitada keha ohtlike kemikaalidega?! Tavakosmeetikatooted sisaldavad erinevaid sünteetilisi koostisaineid, mis avaldavad tõestatud kahjulikku mõju inimese organismile. Sünteetilised ained ladestuvad organismi jäädavalt või suudab keha need väljutada alles mitme aasta möödudes.

Looduslikud tooted põhinevad naturaalsetel orgaanilistel toimeainetel ning seetõttu toetavad need eriti efektiivselt naha loomulikku rakkude uuenemist ja aitavad säilitada selle tasakaalu. 
Meie tootevalikus on erineva hinnaklassiga kehahooldussarju, kosmeetikat, tervisetooteid ning aksessuaare teadlikule ning tundlikule tarbijale. Meie veebipoest leiab kaupu kogu perele. Eraldi oleme välja toonud loodustooted ka beebiootel naistele ning lastele.
Klientidelt ootame tagasisidet, milliseid kaubamärke soovite tulevikus meie riiulist leida. Anname endast parima, et saaksime teie soovid täita!


Meeldivaid oste soovides

Roheline Riiul OÜ