Naha kuivharjamine- tõhus abi tselluliidi vähendamiseks

Naha kuivharjamine- tõhus abi tselluliidi vähendamiseks!

Naha kuivharjamine on lihtne ja äärmiselt tõhus nahahoolduse protseduur, millel on väga positiivsed tulemused meie tervisele. Kuivharjamine aitab kehalt eemaldada surnud naharakke, aitab avada ummistunud poore, aktiveerib toksiinide väljumist kehast ning aitab tõhusalt vähendada tselluliiti. Kuna peaaegu kolmandik keha toksiinidest eritub läbi naha, siis vajab see organ igapäevast tähelepanu.
 
Kuivharjamine stimuleerib lümfisüsteemi.
Kuna teie nahk aitab keha puhastada mürkidest, siis on oluline hoida see tervena ja töökorras. Kui teie nahal on liiga palju surnud naharakke,  siis toksiinid väljuda nii tõhusalt kui vaja.
Naha kuivharjamine toetab lümfisüsteemi funktsiooni, mille ülesandeks on eemaldada toksiinid kehast. 
 
Kuivharjamine eemaldab surnud naharakud. 
Nooremas eas ei vaja keha kuivharjamist, sest nahk uuendab end ise tõhusalt. Kuid naha vananedes on kasulik koorida seda korra või kaks korda nädalas, et aidata nahka hoida värskena ja eemaldada surnud naharakud. Vaid nii on võimalik saavutada värskem välimus ja tervislikum nahk.
Oluline on seda teha õrnalt, nii et te ei kahjusta ega ärrita nahka. Liigne koorimine võib nahka ka dehüdreerida, kuid seda te ju ometi ei soovi. 
 
Kuivharjamine aitab vähendada tselluliiti. 
Tänapäeval on peaaegu kõigil tselluliit ning seda on nii raske kaotada. Tselluliiti esineb peamiselt jalgadel, tuharatel, kõhul ja käsivartel. Selle põhjuseks on sageli geneetika, vedelikupeetus, nõrk vereringe süsteem, keharasva suurenemine, tervislik seisund, kehv toitumine ja kehasse kogunenud toksilised ained. Tselluliiti on rohkem naistel, kuid ka meestel võib seda esineda. Keha kuivharjamine aitab naharakke stimuleerida ja läbi naha toksiine väljutada. 
 
Naha kuivharjamise etapid: 
1)     Kasuta naturaalsetest harjastest harja (Veganitele on olemas kookose harjastest hari)
2)     Harja ainult kuiva nahka, alustades alt poolt jalgadest ja alati suunaga üles südame poole. Vastupidises suunas harjamine võib põhjustada veresoonte lõhkemist ja veenilaiendite tekkimist. 
3)     Ära masseeri liiga tugevasti
4)     Kui kuivharjamine on lõpetatud, mine dušši alla
5)     Peale dušši masseeri õrnalt niiskele nahale 100% puhast taimeõli: trimmivat kibuvitsaseemneõli, kortse siluvat granaatõunaseemneõli, spetsiaalset tselluliidiõli või puhast seesamiseemneõli.