OLE TEADLIK

Keha kuivharjamine   
Naha kuivharjamine on lihtne ja äärmiselt tõhus nahahoolduse protseduur, millel on väga positiivsed tulemused meie tervisele.  Kuivharjamine aitab avada ummistunud poore ning aktiveerib toksiinide väljumist kehast. Kuna peaaegu  kolmandik keha toksiinidest eritub läbi naha, siis vajab see organ igapäevast tähelepanu.
Loe lisa
 
Ohtlikud ained kosmeetikas


Siit leiate nimekirja enamlevinud ohtlikest ühenditest tarbekosmeetikas, mida on mõistlik vältida.
Loe lisa
 
Mida sisaldab sinu hambapasta?  


Suuhügieenivahendeid tuleb valida vastavalt inimese vanusele, hammaste ning igemete seisukorrale. Seepärast on väikelastele, koolieelikutele, koolilastele ja täiskasvanutele erinevate hammaste ja igemete probleemide lahendamiseks erinevad hambapastad.
Loe lisa


 Mineraalõlid kosmeetikas 


Nahk on inimese suurim organ ja see vajab õiget hoolitsust selleks,  et täita paljusid tähtsaid funktsioone.  Tagamaks, et meie nahk normaalselt funktsioneeriks, peame jälgima, mida sellele määrime.


 
 
Loe edasi


 
Deodorandid  Deodorandid on peamised hügieenivahendeid, mida enamik higilõhnaga võitlemisel kasutab. Kuid paljud ei tea, milliseid ohtusid see tavapärane asi peita võib. Me määrime kaenla alla iga päev potentsiaalselt ohtlikke kemikaale. 

 
 
 
 
Lilleveed ja taimeõlid 


Lilleveed ja taimeõlid on suurepärased mitme otstarbega tooted.  Neid saab kasutada toitva kreemina, niisutamiseks, toniseerimiseks, sügavpuhastuseks, meigieemalduseks, massaaziks, erihoolduseks nahaprobleemidele, valuvaigistamiseks jne- olenevalt tüübist! 

Loe edasi
 
Ilu ja allergia  


Igal kolmandal Euroopa inimesel esineb allergiat kosmeetikatoodete suhtes. "Allergiavaba" kosmeetika on parfümeeriatööstusele kasulik muinasjutt. Kosmeetika ja parfümeeriatööstuses kasutatavatest vähemalt 10000 keemilisest ja looduslikust ainest on üle 500 üldtuntud allergeenid. 
Loe edasi