Armsad kliendid!
Palun tutvuge veebipoe Kasutuslepinguga ja Privaatsuspoliitikaga
enne ostu sooritamist!


Hea uudis! Tellimustele, mis ületavad 49 eurot postikulu ei lisandu!

Allahindluskupongide kasutamise korral peab ostukorvi lõppsumma olema 49 eurot (sh arvestatud allahindlus), et rakenduks tasuta transport. 

 
INFO: Ostukorvi juures olev sõna "tellimisel" ei takista tellimuse vormistamist. Sellisel juhul selgub toote realne laoseis kauba komplekteerimise hetkel. 

Juhul kui olete toote tellinud ja kauba komplekteerimisel ilmneb, et kaup ei ole kättesaadav, siis võtame kliendiga personaalselt ühendust! 

 
  

BIOKAP JUUKSEKASVU TOIDULISAND NAISTELE

Epood > JUUKSEHOOLDUSTOOTED > HOOLDUSKUURID JUUSTELE >BIOKAP JUUKSEKASVU TOIDULISAND NAISTELE
Juuste hõrenemise põhjused on mehel ja naisel erinevad, seetõttu on BioKap® välja töötanud erinevad toidulisandid mehele ja naisele.
 
BioKap toidulisand naistele keskendub biotiini, tsingi, vase ja seleenivarude täiendamisele ning teistele ainetele, mis tagavad normaalse juuksekasvu naise organismis.
 
Tarvitamise juhend: 2 kapslit päevas veega, kas söögi ajal või pärast sööki.
 
Normaalne juuksekadu on 50-100 juuksekarva päevas. Juuksekarval on loomulik elutsükkel, mis koosneb kolmest faasist (kasvufaas, üleminekufaas ja puhkeperiood). Puhkefaasi lõppedes kukub juuksekarv välja ning asendub uuega. Kui juuksed surevad enne oma elutsükli lõppu ning langevad välja enne uue kasvutsükli algust, tekib juuste hõrenemine.
 
Alopeetsia korral kukuvad juuksed välja laikudena. Need asenduvad ajapikku uute, kuid hõredamate ja nõrgemate juuksekarvadega, mida palja silmaga ei märka.
 
Juuksehõrenemine võib olla ka ühtlane, mille käigus toimub tugevate ja tervete juuste järk-järguline asendumine nõrgematega.
 
Looduslikku päritolu TRICOFOLTIL® kompleks on patenteeritud juuksehoolduspreparaat juuste tugevdamiseks ja tervendamiseks. TRICOFOLTIL®  sisaldab linaõli, vasepreparaati ja biotiini: naturaalseid elemente, mis oma koostoimes muudavad juuksed tugevaks ja terveks.
 
Hoiatus! Mitte ületada päevast soovitavat kogust. Toodet ei tohi kasutada mitmekesise toitumise asendajana.
 
Koostisosad: nisuiduõlist ja hirsist (Panicum milicaeum L.) tõmmis, želatiin, sojaõli, L-tsüsteiin, paakumisvastane aine: glütserool, Tricofoltil kompleks: linaseemneõli (Linum usitatissimum), vaskkarbonaat, D-biotiin, L-metioniin, paksendaja: rasvhapete mono- ja diglütseriidid, P-aminobensoehape (PABA), põldosi (Equisetum arvense), emulgaator: sojaletsitiin, soja (Glycine max), raudfumaraat, pärmipulber, seleeniga rikastatud pärm, β-karoteen (30% päevalilleõlis), tsüanokobalamiin, tsinoksiid, värvaine: raudoksiid, foolhape. 
 
Toitaineline nimetus
 
Kogus 2 kapsli kohta
 
% NRV*
 
L-tsüstiin
 
200mg
 
L-metioniin
 
50mg
 
PABA
 
40mg
 
Raud
 
7mg
 
50
 
Tsink
 
6,6mg
 
66
 
β-karoteen
 
5,2mg
 
Foolhape
 
200mcg
 
100
 
Seleen
 
40mcg
 
73
 
Vitamiin B12
 
1mcg
 
40
 
Hirss
 
300mg
 
Tricofoltil, millest
 
101,65mg
 
linaseemneõli
 
100mg
 
alfa-linoleenhapped
 
61mg
 
vask
 
1,2mg
 
120
 
biotiin
 
450mcg
 
900
 
Põldosja ekstrakt
 
40mg
 
Sojaekstrakt
 
30mg
 
millest isoflavoonid
 
12mg
 
(*päevane võrdluskogus täiskasvanutele)

Tootevalikud:
Nimetus Laoseis Hind
BIOKAP JUUKSEKASVU TOIDULISAND NAISTELE Tellimisel 27.19 EUR