Armsad kliendid!
Palun tutvuge veebipoe Kasutuslepinguga ja Privaatsuspoliitikaga
enne ostu sooritamist!


Hea uudis! Tellimustele, mis ületavad 49 eurot postikulu ei lisandu!

Allahindluskupongide kasutamise korral peab ostukorvi lõppsumma olema 49 eurot (sh arvestatud allahindlus), et rakenduks tasuta transport. 

 
INFO: Ostukorvi juures olev sõna "tellimisel" ei takista tellimuse vormistamist. Sellisel juhul selgub toote realne laoseis kauba komplekteerimise hetkel. 

Juhul kui olete toote tellinud ja kauba komplekteerimisel ilmneb, et kaup ei ole kättesaadav, siis võtame kliendiga personaalselt ühendust! 

 
  

Bioturm nr.41 Silber-deodorant Dünaamilne 50 ml

Epood > SOODUSPAKKUMISED >Bioturm nr.41 Silber-deodorant Dünaamilne 50 ml
Vähendab tõhusalt higistamist.
Biotrumi hõbedasel deodorandil INTENSIV dünaamilisel Nr.41 on puhta mikro-hõbeda kaudu antibakteriaalne toime ja see aitab seega võidelda lõhna põhjustavate bakterite vastu. Tõhusate mineraalide  (maarjajää) segu vähendab higistamist.
 
Tõhus hooldus tundlikule nahale kaenlaaluste all - puudrise, magusama lõhnaga. Vegan
 
Ingredients:
 
Aqua, Ammonium Alum, Squalane, Glycerin, Triethyl Citrate, C14-22 Alcohols, Silver, Silver Citrate, Citric Acid, Sclerotium Gum, C12-20 Alkyl Glucoside, Parfum, Limonene, Linalool, Coumarin, Benzyl Benzoate, Benzyl Cinnamate


Maarjajää- Ammonium Alumid on looduslikud mineraalkivimid, mida kaevandatakse maapõlevkivist. Need on looduslikud mineraalkristallid. Kuid neid saab kasvatada ka kontrollitud tingimustes väävelhappe savi küllastunud lahusest ja kristallimisveest. Mida sagedamini kristallid lahustatakse ja kristallitakse uuesti, seda ühilduvad ja puhtad on desodoreerivad kristallid. 
 
Sertifitseeritud looduskosmeetikas kasutatakse  kaalium alum ja ammooniumalumi . Neid peetakse looduslikeks mineraalideks, millel on higistamisvastane toime.

Segiajamise tõenäosus:
 
Sageli segatakse maapinnas väävelhappe mineraalsooli või võrdsustatakse need alumiiniumklorohüdraatidega (INCI: alumiiniumklorohüdraadid), ehkki need kaks ainet on täiesti erinevad. 
 
Arvatakse, et tavapärastes deodorantides kasutatavad kunstlikult toodetud klooritud alumiiniumsoolad põhjustavad alumiiniumi lahustumist, nahabarjääri läbimist ja kehas ladestumist. See võib omakorda - erinevate teaduslike uuringute kohaselt - suurendada rinnavähi tekke riski. Seetõttu on minevikus olnud hoiatusi alumiiniumisooladega deodorantide kasutamise kohta, millel on pikaajaline toime kuni 72 tundi.
 
Sertifitseeritud looduskosmeetikas on alumiiniumi kasutamine täielikult lubatud - klooritud alumiiniumsoolad on siiski keelatud. Vaadake 
 
tähelepanelikult: deodorandi valimisel tutvuge alati INCI nimekirjaga. 
 
BIOTURM kasutab parimatest seemnekristallidest ammooniumalumiini ilma kloorimata, et tugevdada mikrohõbedat hõbedeodorandi 
 
Kasutamine: tugevama higistamisega inimestele.

Tootevalikud:
Nimetus Laoseis Hind
Bioturm nr.41 Silber-deodorant Dünaamilne 50 ml 0 11.99 EUR
8.98 EUR