Armsad kliendid!
Palun tutvuge veebipoe Kasutuslepinguga ja Privaatsuspoliitikaga
enne ostu sooritamist!


Hea uudis! Tellimustele, mis ületavad 49 eurot postikulu ei lisandu!

Allahindluskupongide kasutamise korral peab ostukorvi lõppsumma olema 49 eurot (sh arvestatud allahindlus), et rakenduks tasuta transport. 

 
INFO: Ostukorvi juures olev sõna "tellimisel" ei takista tellimuse vormistamist. Sellisel juhul selgub toote realne laoseis kauba komplekteerimise hetkel. 

Juhul kui olete toote tellinud ja kauba komplekteerimisel ilmneb, et kaup ei ole kättesaadav, siis võtame kliendiga personaalselt ühendust! 

 


 
 
  
 

Laboratorio Naturale Teepuuõli seep

Epood > LOODUSLIKUD HÜGIEENITOOTED > Seebid >Laboratorio Naturale Teepuuõli seep
Looduslik TEEPUUÕLI seep. Ideaalne kogu perele. Puhastava, desinfitseeriva, antibakteriaalse  mõjuga. Puhta kookosõli, teepuuõli, oliiviõli ja essentsiõlidega. 
 
Laboratorio Naturale toodab looduslikke käsitöö-seepe.
Seebid on valmistatud kookosõlist, rikastatud taimeõlidega,essentsiõlidega,lilledega, taime-ekstraktidega.
 
Koostisi:SODIUM COCOATE, POTASSIUM COCOATE, AQUA, MELALEUCA ALTERNIFOLIA OIL,OLEA EUROPAEA OIL, LIMONENE, ETIDRONIC ACID.
 
Laboratorio Naturale seebid toodetakse vana traditsiooni kohaselt.
 
Tootmismeetod: Koostisained segatakse madalal temperatuuril- et mitte rikkuda nende kvaliteeti ja omadusi. Töötlemine toimub avatud taeva all olevates kateldes- samal ajal segatakse ja jälgitakse seepe pidevalt et segunemine oleks ühtlane. Valmis seebid valatakse vanutatud puust vormidesse, tänu millele soojus eemaldub järk-järgult. Seep taheneb 72 tundi, seejärel lõigatakse käsitsi erineva kaaluga kangideks. Seebid kuivavad loomulikult ning kõige lõpuks nad pakendatakse. Sellise tootmismeetodi käigus tekib loomulik glütseriin mis muudab seebi pehmeks, vahutavaks, rikkalikuks ja pehmendavaks, muutes ta sobivaks igale nahatüübile.

Ühikuhind 100 gr: 29,90 eur/ 1 kg
Ühikuhind 50 gr: 33,60 eur / 1 kg
 

Tootevalikud:
Nimetus Laoseis Hind
Laboratorio Naturale Teepuuõli seep 100 gr Tellimisel 2.99 EUR
 
Laboratorio Naturale Teepuuõli seep 50 gr Tellimisel 1.68 EUR