Armsad kliendid!
Palun tutvuge veebipoe Kasutuslepinguga ja Privaatsuspoliitikaga
enne ostu sooritamist!


Hea uudis! Tellimustele, mis ületavad 49 eurot postikulu ei lisandu!

Allahindluskupongide kasutamise korral peab ostukorvi lõppsumma olema 49 eurot (sh arvestatud allahindlus), et rakenduks tasuta transport. 

 
INFO: Ostukorvi juures olev sõna "tellimisel" ei takista tellimuse vormistamist. Sellisel juhul selgub toote realne laoseis kauba komplekteerimise hetkel. 

Juhul kui olete toote tellinud ja kauba komplekteerimisel ilmneb, et kaup ei ole kättesaadav, siis võtame kliendiga personaalselt ühendust! 

 


 
 
  
 

Lehtopeat Hooldusturvas 300ml

Epood > KEHAHOOLDUSTOOTED > Kehakoorijad >Lehtopeat Hooldusturvas 300ml

Soojenda kott vees 40 °C-ni Kanna turvast kogu kehale nii paks kiht, et nahk on kaetud. Mine sauna ja lase turbal mõjutada 20 minutit. Ära lase turbal kuivada! Mahe ja niiske leil ei lase turbal kuivada. Ära lase sauna temperatuuri tõusta üle 60°C. Loputa turavas veega ja naudi mõnusat, lõõgastunud enesetunnet. Joo vett,kuna turvas kiirendab ainevahetust ja väljutab vedelikke. Kena kingitus suvilasse ja kodusauna!
 
Sobib tselluliidihoolduseks. Hoolduse mõju saab muuta intensiivsemaks assaažiga, mis trimmib ja aktiveerib vereringet 
Rahakasaraturve (SC). Maatuneisuus H8 (asteikolla H1-H10) pH 5-5,7 tuhka 6-12%, rikki 0,3% keskimäärin kuivapainosta. Esipitoisuus 86% märkäpainosta. Bioaktiivisia ainesosia keskimäärin: Humushappoja 28,5%, Fulvohappoja 10,0%, Lignine ym, liukenemattomat aineosat 11,7%, Selluloosaa 8,6%, Humine, Lignine ym, liukenemattomat aineosat 40,9% kuivapainosta. Turve sisältää hyödyllisiä hivenalkuaineita kuten kuparia, rautaa, magensiumia, mangaania ja sinkkiä.
Tootevalikud:
Nimetus Laoseis Hind
Lehtopeat Hooldusturvas 300ml 5 10.00 EUR
 
Lehtopeat Hooldusturvas 1000 ml 3 18.00 EUR
 
Lehtopeat Hooldusturvas1500 ml 5 27.00 EUR