Armsad kliendid!
Palun tutvuge veebipoe Kasutuslepinguga ja Privaatsuspoliitikaga
enne ostu sooritamist!


Hea uudis! Tellimustele, mis ületavad 49 eurot postikulu ei lisandu!

Allahindluskupongide kasutamise korral peab ostukorvi lõppsumma olema 49 eurot (sh arvestatud allahindlus), et rakenduks tasuta transport. 

 
INFO: Ostukorvi juures olev sõna "tellimisel" ei takista tellimuse vormistamist. Sellisel juhul selgub toote realne laoseis kauba komplekteerimise hetkel. 

Juhul kui olete toote tellinud ja kauba komplekteerimisel ilmneb, et kaup ei ole kättesaadav, siis võtame kliendiga personaalselt ühendust! 
 
 
  

Lootoslillega hõbekõrvarõngad- lapis lazuli

Epood > KÄSITÖÖEHTED >Lootoslillega hõbekõrvarõngad- lapis lazuli
Hõbe ja lapis lazuli. Lapis lazulit peetakse tervendavaks ja puhastavaks kiviks. Tiibetis seostatakse lapist ja sinist värvi Medicine Buddhaga. Lapis lazuli toetab kurgu, kilpnäärme, kopsude, vereringe ja lümfisõlmede talitlust. Vaigistab närvi- ja peavalusid, alandab vererõhku (mistõttu peaksid teda vältima madala vererõhuga inimesed). Annab julgust, aitab vabastada vanadest mõttemallidest, hirmudest. Maailmas tuntud kui armastust, sõprust, õnne ja mängulisust soosiv kivi, mis aitab kaasa ootamatute plaanide ja kavatsuste täitumisele. Sobivaim Amburile, Veevalajale ja Kaladele.
Tootevalikud:
Nimetus Laoseis Hind
Lootoslillega hõbekõrvarõngad- lapislazuli 0 0.00 EUR