UUS! WELEDA LÕHNAVEED

 

 Armsad kliendid!
 
Palun tutvuge veebipoe kasutustingimustega
enne ostu sooritamist!


Tellimustele, mis ületavad
51 eurot postikulu ei lisandu!

Allahindluskupongide kasutamise korral peab ostukorvi lõppsumma olema 51 eurot (sh arvestatud allahindlus), et rakenduks tasuta transport. 

 
Oluline info!

Ostukorvi juures olev sõna "tellimisel" ei takista tellimuse vormistamist. Sellisel juhul selgub toote reaalne laoseis kauba komplekteerimise hetkel. 

Juhul kui olete toote tellinud ja kauba komplekteerimisel ilmneb, et kaup ei ole kättesaadav, siis võtame kliendiga personaalselt ühendust! 
 
   
 
Epood > UUS! WELEDA LÕHNAVEED

Mis on erilist looduslikes lõhnainetes?
Weleda lõhnavee väljatöötamisel ja arendamisel on kesksel kohal lõhnainete emotsionaalne mõju inimesele: need äratavad mälestusi ja mõjutavad meie heaolu. Paljud taimed sisaldavad eeterlikke õlisid, mille lõhnad võivad anda meile elujõudu, harmoniseerivad või rahustavad meie keha, vaimu ja meeli, need võivad vaimselt stimuleerida või valla päästa energiat ning tõsta tuju. Weleda peab oluliseks, kuidas erinevad lõhnad võivad sobida teatud sihtrühmale ja kuidas need toetavad inimeste elu vastavalt hetkesituatsioonile. 
 
Võrreldes tava parfümeeriatootmisega on looduskosmeetikatööstuses kesksel kohal aroomiteraapiline, holistiline ja terviklik lähenemine. Looduslikud lõhnained on mitmekihilisemad, keerulisemad ja täielikumad kui sünteetilised lõhnained. Seetõttu on neil sügavam ja laialdasem mõju inimesele (nt. holistiline ja emotsionaalne). Antroposoofilise käsitluse järgi kannab taim oma olemasolu edasi lõhna kaudu. Isegi, kui me ei teadvusta seda, siis loodusliku lõhnaine koostisest saame aimu taimest.
Weleda lõhnaveed sisaldavad vaid looduslikke komponente, eeterlikke õlisid ja taimeekstrakte. Weleda lõhnade koostisainete üks kõige olulisem tunnus on see, et lõhnainete tootmisel on kasutatud vaid kõrge kvaliteediga looduslikku toorainet. Side loodusega ja taimede algupärne ning ehtne lõhn on toodete võtmekomponendiks. 

WELEDA Jardin de Vie ROSE – 50 ML

Jardin de Vie Rose – romantika Inspireeritud Weleda Roosi hooldussarjast.  Roos on lillede kuninganna, see...
Kogus: 8
Hind: 21.90 EUR
Soodus: 18.99 EUR
+ - 

WELEDA Jardin de Vie GRENADE– 50 ML

Jardin de Vie Grenade – sensuaalsus   Inspireeritud Weleda Granaatõuna hooldussarjast.  See...
Kogus: 10
Hind: 21.90 EUR
Soodus: 18.99 EUR
+ - 

WELEDA Jardin de Vie AGRUME– 50 ML

Jardin de Vie Agrume – suvi sinu nahal   Inspireeritud Weleda Astelpaju sarjast. Kirgas ja soe oranž...
Kogus: 9
Hind: 21.90 EUR
Soodus: 18.99 EUR
+ -