Stuudios külas Alexis Varnum. "Suhted ja armastus muutuvas ajas".

Stuudios külas Alexis Varnum. "Suhted ja armastus muutuvas ajas".

Ootame Sind 28. veebruaril kell 18.00 Maailmaruumi stuudiosse, kus toimub vestlusõhtu Alexis Varnumiga, kes räägib meile suhetest ja armastusest huvitavas ja uudses võtmes. 
 
Mis on muutunud suhetes inimeste vahel? Mida peaksime teadma, et elada harmoonias ja olla õnnelik kiirelt muutuvas maailmas? Kuidas luua uusi täisväärtuslikke suhteid? 
Räägime suhetest, valikutest ja otsustest, teadvuse arengust ja kuidas uutes energiates muutub suhete loomine. 
 
Muutuvates energiates ja muutuvas maailmas muutume ka meie. Viimasel ajal paljud suhted on purunenud. Uute energiate mõju all inimesed ei suuda rohkem endale valetada. Sageli võivad inimesed aga suhetesse klammerduda, sest ei leia endas jõudu tunnistada, et kooselul pole rohkem mõtet. Tihti jääme mängima rolle, kuid ei mõista oma Hinge. Iga inimene vajab sooja südamlikku suhtlemist ja vastuvõtmist. Armastus on Hinge lend, mis on seotud sinu sisemise seisundiga ja ei sõltu sellest, kas on sinu kõrval keegi või mitte. Sageli juhivad meid hirmud ja soov teha kõike „õieti nii nagu peab,“ kuid puudub Hingede ühinemine. Tihti luuakse koosoelu, et täita sotsiaalseid rolle, aga puudub soov koos areneda, imetleda ja maailma avastada. Lõpuks aga tekib situatsioon, kus mõlemad ei saa rohkem hingata. Eelmiste põlvkondadega võrreldes elame praegu teistsuguses maailmas. Ajad muutuvad ja samuti muutuvad ka suhted inimeste vahel. Tuleb õppida lõpetama suhted, mis rohkem ei arene ja olla avatud uutele suhetele. Algus peitub suhtes iseendaga. Eluraamatus on palju lehti, kuid tähtis on usaldada oma Hinge ja uskuda elu ja loomejõudu. 
 
 
Alexis endast:
Olen hariduselt sotsiaalhooldaja. Olen pikalt töötanud sõltlastega. Lisaks olen õppinud alternatiivset psühholoogiat, edukuse psühholoogiat, motiveerimist, energeetikat, maagiat, suhete loomist.
Annan loenguid, viin läbi töötubasid, meditatsioone, ja konsultatsioone. Mul on olemas enda loodud kaardid-kallatid, mis aitavad leida vastuseid küsimustele, saada kinnitustust tehtud valikute osas ja kanaldada tuleviku seisukohast olulist infot.
 
vt ka Alexise postitusi tema FB lehel. 
 
TOIMUMISAEG: 28.02.2018 kell 18.00-20.00
ASUKOHT: Stuudio MAAILMARUUM, Nõmme tee 2, Tallinn (Kurtide Liidu maja), B-korpus, 2 korrus, tuba 15.
 
OSALUSPANUS: 15 eurot (tasumine sularahas).
REGISTREERUMINE kuni 25.veebruarini (kaasa arvatud) e-posti teel: rohelineriiul@gmail.com 
(kohtade arv on piiratud, lisainfo tel 522 9818)
 
SAABUMINE: 
Autoga tulles on parkimisvõimalus Tiiva tn või lähiümbrus (tasuta), Kristiine Keskuse parkla (400 m)
Bussiga tulles: Peatus Lilleküla jaam (Buss nr 17 ja 23) või Hauka (Buss nr 17 ja 17A) 
Rongiga: Kristiine Keskuse juurde ja sealt jala 400 m.