Vestlusõhtu Aet Sillastega: Ajurveeda ilu saladused

Vestlusõhtu külaline Aet Sillaste, kes on kirglik ajurveeda austaja ja ajurveeda elustiili järgija, tuleb räägib 21.märtsil Maailmaruumi stuudios meile ajurveeda ilu saladustest. 

Mis on ilu? Väga tabavalt on defineerinud seda „Kamasutra“ autor Vātsyāyana: „Kui sa näed välja hea, kui su guna’d on tasakaalus, kui sa tunned end noorelt ning oled valmis palju andma, siis oled sa ka ilus.” Ehk siis ilu ei tähenda ainult seda, et su nägu on meigitud ning sul on seljas ilusad riided. Maailma vanim tervisesüsteem ajurveeda käsitleb ilu hoopis laiemalt. Kuna nahk katab kogu keha, siis peegeldab see sinu üldist tervislikku seisundit üsna hästi. Kuid kunagi ei tohi keskenduda ainult nahaprobleemi ravimisele, sest enamasti algavad kõik probleemid hoopis sügavamalt. Kuid milleks üldse ravida, kui juba varakult võiks ennetada?

Millest siis alustada? Ja kuidas toime tulla nõnda, et suudaks tähelepanu suunata oma pere ja töö kõrvalt ka endale.
Ajurveeda on tegelikult täiuslik 5000 aastat vana tervisesüsteem, mis on eelkõige suunatud just terve olemisele ja tervena püsimisele läbi kogu elu ning seda just lihtsate ja loomulike vahendite abil. Nendest lihtsatest vahenditest saab luua omale rituaalid, mis saavad Sinu päevade osaks ja sa hakkad neid nautima, samal ajal aru saades, kuidas need sind toetavad!
Räägime harjumustest, elustiliist, unest ja puhkusest, veidi ka toidust ja seedimisest ja muidugi armastusest. Seekordse koosolemise pühendame meie kõigi baasvajadustele, sest kui need on rahuldatud, siis tunneme end oma kehas turvaliselt ja hästi. 

Oma loengut alustame põgusa ajurveeda tutvustusega ning räägime kindalsti kuidas ajurveeda praktiliselt sinu elu toetab ning millised on esimesed lihtsad sammud, et olla enesega rahulolev, kaunis ning särav kogu elu. 
Loengu lõpus teeme kindlasti ka mõne praktilise harjutuse, mis toetab tasakaalu säilitamist igapäeva elus.

Oled armastusega oodatud meiega ühinema, et kirglikumalt enda eest hoolt kanda!

Meie külaline Aet Sillaste on kirglik ajurveeda austaja ja ajurveeda elustiili järgija. Ta on elus palju erinevaid tervendusviise õppinud, kuid ajurveeda oma loomulikkuse ja täiuslikkusega on tema südame võitnud ning nüüd soovib ta oma kogemusi ka teistega jagada. Lisaks teemaõhtutele pakub Aet ajurveeda tervisekonsultatsiooni, teeb ajurveeda õlimassaaže, näohooldusi ning juhendab ka massaažikoolitusi. 
Tema suureks kireks on ajurveeda peamassaaž, mis Aeda sõnul on lihtsalt nii tõhus ja lõõgastav protseduur.

Aeda kohta saate põhjalikult lugeda ka siit: https://www.heatuju.ee/aet

TOIMUMISAEG: 21.03.2018 kell 18.00-20.00
ASUKOHT: Stuudio Maailmaruum, Nõmme tee 2, Tallinn (Kurtide Liidu maja), B-korpus, 2 korrus, tuba 15.

REGISTREERUMINE: Koha saab broneerida e-posti teel: maailmaruum1@gmail.com (kohtade arv on piiratud). 
Lisainfo tel. 522 9818 (Evelin) 

OSALUSPANUS: 15 eurot (millest 10 eurot saab tasuda sularahas kohapeal). Koha loengule tagab registreerimistasu (5 EUR) laekumine Maailmaruum OÜ arvelduskontole: a/a EE552200221056935733 Swedbank 
Ülekande selgitus: Vestlusõhtu kuupäev ja osaleja nimi
P.S. Loengule mittetulemise korral registreerimistasu ei tagastata.

Kuidas kohale jõuda?
Autoga tulles on parkimisvõimalus Tiiva tn või lähiümbrus (tasuta), Kristiine Keskuse parkla (400 m)
Bussiga tulles: Peatus Lilleküla jaam (Buss nr 17 ja 23) või Hauka (Buss nr 17 ja 17A) 
Rongiga: Kristiine Keskuse juurde ja sealt jala 400 m. 

Rõõmsate kohtumisteni!