Soodusmüük Maailmaruumi Stuudios

13.märtsil kell 15.30-19.00 on Maailmaruumi Stuudios soodusmüügipäev!
Tule meile külla Maailmaruumi armsasse ja rahuküllasesse stuudiosse, kus leiad unikaalsed tooteid endale ja lähedastele! Maailmaruumi Stuudios saab tutvuda maailma parimate sertifitseeritud looduskosmeetika toodetegawww.rohelineriiul.ee veebipoe sortimendist. Samuti on stuudios suur valik Silkroad Treasures poolvääriskividega kaunistatud käsitööehteid ja -salle.

Silkroad Treasures (www.silkroadtreasures.ee) pakub unikaalseid hõbedast ja poolvääriskividega käsitööehteid-aksessuaare erinevatest Siiditee riikidest. Valdav osa hõbeehteid on spetsiaalselt valitud ainueksemplarid, mis on kaunistatud poolvääriskividega või erinevatest kultuuridest pärit sümbolitega. Lisaks ehetele on tootevalikus ka imeilusad käsitöösallid siidist ja nii lamba- kui kašmiirivillast.

www.rohelineriiul.ee veebipoe valikus on kõrgeima kvaliteediga, sertifitseeritud looduskosmeetika ja Vegan nahahooldustooted kogu perele. Valikus on taskukohase hinnaga nahahooldustooteid, kosmeetikat, tervisetooteid, koduhoolduskaupu ja aksessuaare teadlikule ning tundlikule tarbijale.


Maailmaruumi stuudio asub Tallinnas aadressil Nõmme tee 2, B-korpus, II korrus, stuudio nr 15. 

www.rohelineriiul.ee tel: +372 522 9818
www.silkroadtreasures.ee tel +372 5665 5301


SAABUMINE: 
Autoga tulles on parkimisvõimalus Tiiva tn või lähiümbrus (tasuta), Kristiine Keskuse parkla (400 m)
Bussiga tulles: Peatus Lilleküla jaam (Buss nr 17 ja 23) või Hauka (Buss nr 17 ja 17A) 
Rongiga: Kristiine Keskuse juurde ja sealt jala 400 m

Rõõmsate kohtumisteni.