Naiste seksuaalsuse lätetel - Katrin Saali Sauli vestlusõhtu

Et mõista naist iseendas, peaks teadvustama kindlasti ka enda seksuaalsust. Seksuaalenergia on ürgvõimas jõud, ilma selleta poleks elu olemaski. Seksuaalsus on lisaks tungile, mis tõukab naist otsima kontakti teise inimesega ja päädib reproduktiivse aktiga, ka naudinguallikas ja partnersuhte ülioluline komponent. Naise suhe oma seksuaalsusesse mõjutab paarisuhte sisekliimat. Paarisuhe omakorda on aga tervisliku seisundi, materiaalse turvatunde ja eneseteostuse kõrval inimese üks olulisim õnne- ja rahulolu allikas. 

Loengus käsitletakse:
*Kuidas ja millal hakkab kujunema naise seksuaalsus? On see kaasasündinud energia või kujuneb seksuaalsus hoopis elu käigus?
*Millele tähelepanu pöörata väikese tüdruku arengus, et küpse naisena oleks tal hea kontakt oma seksuaalsusega?
*Kuidas mõjutab naise kontakt oma seksuaalsusega paarisuhet? Miks see on oluline naisele ja mida tähendab naise seksuaalsus tema partneri jaoks?
*Kas seksuaalelu puudumine lahutab naise tema seksuaalsest, naudingule orienteeritud olemusest? Ja kui mitte, mis siis lahutab naise tema seksuaalsusest?
Naised tahaksid väga, et mehed mõistaksid paremini oma panust naise seksuaalsuse väljendumisel (või siis mitteväljendumisel). Isadele võiksid huvi pakkuda aga need olulised verstapostid, mida meeles pidada oma väikese tüdruku kasvamise juures, et temast kasvaks elutervete instinktidega eluterve naine. 

Katrin Saali Saul on pereterapeut ja holistiline terapeut, lektor ning raamatute „Naiseks olemise kunst“ ja „Eluterve kärgpere käsiraamat“ autor. 20-aastane nõustamise kogemus ja laiapõhjaline psühholoogia-alane väljaõpe võimaldavad tal aidata järgmistes valdkondades: paariteraapia ja pereteraapia, individuaalne psühholoogiline nõustamine. Lisainfohttp://katrinsaalisaul.ee/et

TOIMUMISAEG: Teisipäev, 10.04.2018 kell 18.00-19.30

ASUKOHT: Stuudio Maailmaruum, Nõmme tee 2, Tallinn (Kurtide Liidu maja), B-korpus, 2 korrus, tuba 15.

OSALUSPANUS: 20 eurot (tasumine ülekandega hiljemalt 8.aprilliks Maailmaruum OÜ kontole) 

REGISTREERUMINE: Koha saab broneerida e-posti teel: maailmaruum1@gmail.com (kohtade arv on piiratud). 
Lisainfo tel. 56 655 301 (Monika) või 522 9818 (Evelin). 

Pärast koha broneerimist ja kinnituskirja saamist palume tasuda registreerimistasu 20 EUR Maailmaruum OÜ arvelduskontole: a/a EE552200221056935733 Swedbank, ülekande selgitus: Vestlusõhtu kuupäev ja osaleja nimi
P.S. Loengule mittetulemise korral registreerimistasu ei tagastata.

Kuidas kohale jõuda?
Autoga tulles on parkimisvõimalus Tiiva tn või lähiümbrus (tasuta), Kristiine Keskuse parkla (400 m)
Bussiga tulles: Peatus Lilleküla jaam (Buss nr 17 ja 23) või Hauka (Buss nr 17 ja 17A) 
Rongiga: Kristiine Keskuse juurde ja sealt jala 400 m.

Rõõmsate kohtumisteni!