Alexis Varnumi loeng: Miks me teeme asju, mis ei meeldi?

Maailmaruumis on 11. aprillil külas Alexis Varnum. Vestlusõhtu teemaks on "Miks me teeme neid asju, mis meile ei meeldi?" 

Alexis loengust paari sõnaga:
Elame, töötame, tegutseme, areneme, õpime, kasvatame lapsi, kuid alati ei mõista miks me seda kõike teeme? Ühed räägivad, et nii on vaja, sest seda nõuab sootsium. Teised arvavad, et elu tuleb nautida. Kolmandad näevad elu mõtet eelkõige teiste inimeste nimel elamises. Keegi ei saa anda selget vastust, sest me ei mõista kuskohast oleme tulnud, kes on meid loonud ja miks me selles maailmas eksisteerime. Ja selles tegelikult peitubki peamine põhjus miks me ei tea, mida me tegelikult tahame. Me ei viitsi teemasse süveneda, sest meil puudub selleks aeg. Meil on alati midagi tähtsamat käsil ja seega jätkame tehes seda, mis meile ei meeldi: täidame koormavad kohustused, oleme edasi juba ammu hävinud suhetes ja nii liigume aeglaselt edasi, olles kinni jäänud oma mõttemustritesse ja -mängudesse. Oleme justkui eksinud elu labürindis, kus allume teiste inimeste arvamustele, ahvatlustele, nõrkusele ja vahest kadedusele. Vestlusõhtul arutame teemat: „Miks me teeme neid asju, mis meile ei meeldi?“ Põhjused peituvad meis endas - meie hirmudes, laiskuses ja ebakindluses. 

Vt ka Alexis Varnumi FB lehekülge ja tema igapäevaseid postitusi. 

TOIMUMISAEG: 11.04.2018 kell 18.00-20.00
ASUKOHT: Stuudio Maailmaruum, Nõmme tee 2, Tallinn (Kurtide Liidu maja), B-korpus, 2 korrus, tuba 15.

REGISTREERUMINE: Koha saab broneerida e-posti teel: maailmaruum1@gmail.com (kohtade arv on piiratud, registreerumine kuni 10.04.2018).

OSALUSPANUS: 15 eurot, mille saate tasuda sularahas kohapeal

Kuidas Maailmaruumi kohale jõuda?
Autoga tulles on parkimisvõimalus Tiiva tn või lähiümbrus (tasuta), Kristiine Keskuse parkla (400 m)
Bussiga tulles: Peatus Lilleküla jaam (Buss nr 17 ja 23) või Hauka (Buss nr 17 ja 17A) 
Rongiga: Kristiine Keskuse juurde ja sealt jala 400 m. 

Rõõmsate kohtumisteni!