Ingli Pai toodeteinfo

NÄOHOOLDUS

NÄOÕLID- Kui Sinu ihu on veelgi nõudlikum ja soovib veelgi enam niisutust, kasuta Ingli Pai näoõli. Ka kõige kuivem näonahk on peale Ingli Pai näoõli kasutamist siidpehme ja tervisest pakatav. Kui kunstlikud õlid annavad tihti leevendust vaid nahapinnale, siis looduslik õli tungib ka kõige sügavamate näonahakihtideni. Hiljemalt peale paarinädalast kasutamist on vahe silmnähtav.
Ei sisalda värv-, lõhna- ega säilitusaineid. Kasutamine: kanda puhtale nahale õrnalt näpuotsadega tupsutades ja siludes. Enne kasutamist Ioksutada.

NÄOKREEMID- 
Ingli Pai kreemid sobivad igapäeva kasutamiseks nii päeva- kui öökreemina ning on piisavalt mahedad, et kasutada ka silmaümbruse eriti õrnal nahal. Ei sisalda värv-, Iõhnaaineid. Toidavad ja niisutavad nahka ka seespoolt. Kasutamine: Kanda puhtale nahale õrnalt näpuotsadega tupsutades ja siludes.

NÄOVEED- 
Kõige mahedamad näoveed, mis on täiesti alkoholivabad ja sobivad ka kõige tundlikumale nahale. Puhastav efekt saavutatakse ilma nahka ärritamata. Väga suureks tunnustuseks ja ehk ka kvaliteedi märgiks on fakt, et mitmed tuntud Eesti näitlejad, tantsijad ja lauljad on Ingli Pai näovee püsikasutajad- igapäevane grimm või tugev meik paneb näonaha proovile ning näovesi ei tohi seda ärritust suurendada.
Ei sisalda värv-, lõhna- ega säilitusaineid. Kasutamine: näo ja kaela puhastamiseks meigist ning rasust, silmadele kompressiks. Spray pudelis – näo ja keha värskendamiseks. Enne kasutamist loksutada.

RAVIMUDAMASKID- Eesti muda ravimõju on juba aastakümneid teada- tuntud nii siin kui piiritaga. Ingli Pai tõi turule Eesti esimesed isekasutatavad ravimudamaskid, mis on valmistatud Hiiumaa Käina lahe meremuda kõige kvaliteetsematest ja puhtamatest kihtidest ning hoolikalt valitud eeterlikest õlidest. Mudamaskidel on nahka värskendav ja jumet parandav toime.
Soovitavalt kasutada kuurina üks purk paari kuu tagant. Ühest purgist jagub ca 6-8 maski jaoks.
NB! Erinevalt mitmetest teiste tootjate mudamaskidest kasutab Ingli Pai elusat, kuumutamata muda, milles on säilinud kõik looduslikud mineraalid ja soolad.
Ei sisalda värv-, lõhna- ega säilitusaineid. Kasutamine: hoida näol ja kaelal 5-10 min.